Zespół redakcyjny portalu Okiem Harcerza

Redakcja portalu "Okiem Harcerza" to zespół doświadczonych harcerzy i specjalistów z różnych dziedzin, którzy mają na celu dostarczenie rzetelnych informacji i praktycznych porad dotyczących harcerstwa oraz życia młodych ludzi. Wspólnie pracujemy nad tym, aby każdy tekst opublikowany na naszym portalu był wartościowy i przydatny dla czytelników. Poznaj naszych redaktorów:

Jan Kowalski - redaktor naczelny

Jan Kowalski jest instruktorem harcerskim z wieloletnim doświadczeniem, który swoją pasję do harcerstwa przekuł w zaangażowanie w tworzenie portalu "Okiem Harcerza". Jako redaktor naczelny dba o jakość publikowanych treści i kieruje pracą zespołu redakcyjnego.

Maria Nowak - redaktor działu harcerskiego

Maria Nowak to harcerka z zamiłowaniem do historii ruchu harcerskiego. W portalu "Okiem Harcerza" odpowiada za dział harcerski, gdzie publikuje artykuły na temat historii harcerstwa, ważnych postaci oraz istotnych wydarzeń związanych z ruchem harcerskim.

Anna Wiśniewska - redaktor działu porad

Anna Wiśniewska to doświadczony instruktor harcerski, który od lat prowadzi drużynę i uczestniczy w organizacji obozów, biwaków oraz innych wydarzeń dla młodzieży. W portalu "Okiem Harcerza" odpowiada za dział porad, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi harcerzami.

Piotr Szymański - redaktor działu aktualności

Piotr Szymański to harcerz, który z pasją śledzi aktualne wydarzenia związane z harcerstwem i życiem młodzieży. Jako redaktor działu aktualności informuje czytelników portalu "Okiem Harcerza" o najważniejszych nowinkach, wydarzeniach oraz inicjatywach.

Kontakt z redakcją

Jeśli chciałbyś się skontaktować z redakcją portalu "Okiem Harcerza", zapraszamy do korzystania z formularza kontaktowego.